Skąd wzięło się Arcamax?

Jesteśmy grupą znajomych, którzy po latach spędzonych w innych branżach postanowili na poważnie zająć się pisaniem. Lubimy działać po swojemu dlatego, zamiast dołączyć do działającej już redakcji, założyliśmy Arcamax. Już od kilku lat skupiamy w jednym miejscu wielu miłośników wartościowych i kreatywnych treści, a to dopiero początek! 

Współpracuj z Arcamax!

Wiesz, jak pisać, żeby inni chcieli czytać? A może masz wiele pomysłów na artykuły, ale brakuje Ci czasu lub chęci, aby je własnoręcznie pisać? Masz firmę i chcesz zaprezentować jej produkty lub usługi przed szerszym gronem odbiorców? 

W Arcamax możemy Ci pomóc! Publikujemy artykuły zewnętrznych autorów oraz tworzymy treści na zamówienie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Lubisz pisać? My też!

Nie zamierzamy rywalizować z innymi redakcjami pod względem ilości napisanych tekstów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na jakości. Pisanie sprawia nam przyjemność, dlatego staramy się publikować jak najczęściej. Nigdy nie robimy tego jednak kosztem dobrego researchu i wartościowej tematyki. Jesteśmy otwarci na wasze komentarze, konstruktywna krytyka pozwala nam się rozwijać, a pozytywne opinie motywują do dalszej pracy.