Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z psem jest wspaniałą możliwością, by spożytkować wigor naszego pupila, a jednocześnie budować więź. Regularne zabawy wpływają dobrze na zdrowie zwierzęcia, a także sprawiają frajdę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu materiałów, istnieją piłki gumowe, materiałowe lub plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów bywają stałe, jednak musimy myśleć o możliwości zadławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, kiedy jesteśmy opiekunami małych odmian psów, takich jak pudle lub yorki, którym dobieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy poszaleć z psem na łonie natury świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie pupil ma możliwość rozpędzenia się. Jeśli piesek umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, aby zwierzakowi łatwo można było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee w trakcie zabawy, więc mając na celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

smycz dla psa