Wydruk kodów kreskowych

Realizujemy wydruk kodów kreskowych:

Specjalizujemy się w druku etykiet samoprzylepnych z numerami seryjnymi, które mogą być zapisywane w postaci kodów kreskowych. Takie etykiety doskonale nadają się do znakowania środków trwałych, znakowania książek w bibliotekach, urządzeń elektronicznych i wszelkiego rodzaju indywidualizacji produktów.
Drukujemy następujące obowiązujące standardy kodów kreskowych:
CodaBar, Code 25, Code 39, Code 128, EAN-8, EAN-13, FIM, ISBN, ISSN, ITF, ITF-14, JAN-8, JAN-13, MSI/Plessey, Pharmacode, POSTNET, UPC(A), UPC(E)

Najczęściej stosowane kody:
EAN 13: - ogólnoświatowy system kodowania pozwalający na identyfikację kraju pochodzenia, producenta i odpowiedniego towaru. Powszechnie wykorzystywany jest do znakowania opakować jednostkowych oraz zbiorczych. Wersję EAN-13 wykorzystuje się również m.in. do kodowania numerów ISBN, czy ISSN.
EAN 8: - Kod EAN-8 przeznaczono dla małych opakowań, na których nie zmieściłby się kod EAN-13. Jednakże, ze względu na wyczerpywanie się puli kodów EAN-13 przydzielonych danemu producentowi, wielu z nich stosuje indywidualnie przydzielane kody EAN-8 na dużych opakowaniach.
Code 128: - Kod 128 jest alfanumerycznym jednowymiarowym kodem kreskowym wysokiej rozdzielczości. Został stworzony do zakodowania 128 znaków ASCII. Kod 128 może być skanowany w każdym kierunku i nie ma ograniczeń co do długości samego kodu. Jest to idealny kod dla wszystkich zastosowań gdzie wymagane jest kodowanie jednocześnie dużej ilości liter i cyfr. Najczęściej wykorzystywany jest w sektorze szkolnictwa, bibliotekach, do znakowania środków trwałych oraz nadawania numerów seryjnych.

Dzięki połączeniu specjalistycznego sprzętu oraz naszej kreatywności jesteśmy w stanie wykonać kody kreskowe wkomponowane w dowolną indywidualną grafikę jaką klient nam zleci do wydruku. Wydruk kodów kreskowych wraz z zawartą kolorową grafiką wykonujemy metodą cyfrową w rozdzielczości 2400 dpi, co umożliwia skanerom zczytującym bezbłędne odczytanie kodu. Wydrukowane kody lub kody z grafiką możemy naciąć w formacie zgodnym z indywidualnym zamówieniem klienta. Nietypowe kształty nacinamy przy pomocy plotera tnącego po tak zwanym oposie.
Maksymalny format zadruku kodów kreskowych to A3

kody kreskowe

pobierz cennik

zamów wydruk