folii samoprzylepnej

Realizujemy folii samoprzylepnej:

Druk folii wykonujemy tylko metodą cyfrową (max 2400 dpi) i na materiałach przystosowanych do takich wydruków. Drukujemy na foliach samoprzylepnych, wysokoprzezroczystych na podłożu typu kraft, do zastosowań na powierzchniach szklanych, polerowanych, plastikowych i metalowych. Wydruk na folii wykonujemy w kolorze lub czarno białe. Wydrukowaną folię możemy naciąć w formacie zgodnym z indywidualnym zamówieniem klienta. Nietypowe kształty wydrukowanej grafiki nacinamy przy pomocy plotera tnącego po tzw. obrysie - oposie. Maksymalny format zadruku folii to A3.

Etykiety samoprzylepne drukujemy na papierze białym błyszczącym lub matowym tylko metodą cyfrową (max 2400 dpi).

Nowością są etykiety z klejem usuwalnym (białe). Etykieta ta posiada bardzo lekki usuwalny klej, które nie pozostawia żadnych śladów po jej odklejeniu. Etykiety można stosować na odzież, produkty skórzane, papierowe, plastikowe, folie i inne.

Wydruk etykiet wykonujemy w kolorze lub czarno białe. Wydrukowane etykiety możemy naciąć w formacie zgodnym z indywidualnym zamówieniem klienta. Nietypowe kształty nacinamy przy pomocy plotera tnącego po tzw. obrysie - oposie. Maksymalny format zadruku etykiet to A3.

pobierz cennik

zamów wydruk